Kilka słów o mnie

Cześć, mam na imię Maciej. Zajmuję się fotografią – ale to już wiecie. Od dziecka jem na obiad pyry - czyli jestem poznaniakiem, tam studiowałem i tam mieszkam.

Jako miłośnik dobrego kina doceniam produkcje, w których nie umniejszając formie postawiono na treść. Jestem amatorem wina i jazdy motocyklowej – to nigdy mi się nie nudzi, choć oczywiście nie łączę tych dwóch rzeczy naraz.

W kręgu moich zainteresowań miejsce znalazły również zielarstwo i naturoterapia. Pomimo iż członkostwo w Sekcji Fitoterapii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego traktuję bardzo hobbystycznie, to tę dziedzinę całkiem realnie wykorzystuję w swoim życiu codziennym. Od wielu lat jestem również członkiem stowarzyszenia Mensa Polska, umysł mam ścisły, myślenie logiczne i czasem sam się z siebie śmieję, że zdjęcia robię lewą półkulą, ale najwyraźniej nie przeszkadza to w uprawianiu dobrej fotografii. Robiąc zdjęcia poluję na emocje, poszukuję tego co często ludzie starają się ukryć.

Lubię obserwować ludzi, ale w fotografii najbardziej cenię sobie spotkanie z drugim człowiekiem - to zawsze jest ciekawe doświadczenie. Mimo, że czasu jest zawsze bardzo mało, staram się choć troszkę poznać osoby po drugiej stronie obiektywu, żeby oddając im moje zdjęcia mogły się na nich odnaleźć.

Zapraszam Was na przygodę, w której dowiecie się czegoś o sobie.


Dla ciekawskich i zainteresowanych dodam, że jestem 'nikoniarzem'; dla przezornych - zawsze mam 2 lub 3 aparaty (bez obaw); dla znawców tematu - D3s+2xD700+komplet N pro 14-200f2.8 + N50mm1.8 + S35mmf1.4 +SB800+900

Maciej Pawlik fotograf ślubny Maciej Pawlik fotograf ślubny Buk  fotograf ślubny Poznań  fotograf ślubny Poznań