maciejpawlik
.fotografia

Zapraszam do rezerwacji na sezon 2021/2022Oferta ślubnaREPORTAŻ MOŻE OBEJMOWAĆ:
przygotowania
ceremonia
wesele (do godz. 00:30)
opcjonalnie plener w inny dzień


SESJA PLENEROWA:
Koszt sesji w inny dzień - od 500zł.


CO OTRZYMUJECIE?
300-400 opracowanych zdjęć oraz prezentację ok. 60 min. Fotogalerię w internecie zabezpieczoną hasłem. Wszystko możecie otrzymać na personalizowanych płytach DVD lub na pendrivie. Oddaję również cały materiał surowy czyli wszystkie pliki w pełnym formacie (zazwyczaj jest to ponad 3000 zdjęć).


ALBUM/FOTOKSIĄŻKA:
Wykonanie albumu lub fotoksiążki jest opcjonalne i dodatkowo płatne. Ceny fotoksiążek - od 600zł


ILE CZEKA SIĘ NA ZDJĘCIA?
Maksymalnie dwa miesiące od ślubu lub od sesji plenerowej jeśli była wykonana w innym terminie. Jeśli bardzo zależy Wam na czasie to za 200zł możliwa jest opcja EXPRESS - otrzymacie zdjęcia w ciągu 7 dni.


JAK ZAREZERWOWAĆ TERMIN?
Najlepiej napisać maila z zapytaniem o dostępność terminu lub zadzwonić. Nie zapomnij w mailu podać daty ślubu oraz miejsca wesela. Te informacje są niezbędne do wyceny reportażu. Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym będzie okazja się poznać, przedstawię Wam szczegóły oferty, opowiem o mojej pracy i wyjaśnię wszystko co chcielibyście wiedzieć.
Rezerwacja terminu polega na podpisaniu umowy oraz wpłacie zadatku 500zł, który nie będzie podlegał zwrotowi w przypadku rezygnacji z termiu czy rozwiązania umowy.


REZERWACJA NA ODLEGŁOŚĆ:
Jeżeli mieszkacie daleko i nie macie możliwości spotkania się ze mną, a chcielibyście zarezerwować termin, to nic nie stoi na przeszkodzie. Wszystkie formalności możemy załatwić przez internet. Prześlę Wam umowę, którą wypełnicie, podpiszecie i odeślecie mi mailem. Kiedy otrzymam od Was podpisaną umowę i zaksięguję na koncie wpłatę zadatku 500zł, wówczas ja również podpisuję umowę i odsyłam ją do Was. Potem widzimy się na Waszym ślubie.


PAKIET FOTO-VIDEO:
Współpracuję z świetnymi filmowcami, których mogę polecić, ale po wszelkie szczegóły dotyczące filmu odeślę Was do nich.


fotograf ślubny Poznań